اپل رد|معرفی محصولات apple

جدیدترین مطالب و مقالات موبایل , لپ تاپ , تبلت , آیپد و محصولات اپل

آیفون سال ۲۰۱۷ شیشه‌ای و بدون دکمه هوم خواهد بود

کمتر از چندهفته به معرفی آیفون جدید شرکت اپل باقی مانده‌ است اما از همین حالا خبرها درباره آیفون سال آینده این شرکت شروع به انتشار کرده‌اند.

طبق آخرین اطلاعاتی که خبرگزاری بلومبرگ از آیفون سال ۲۰۱۷ اپل منتشر کرده این گوشی دکمه هوم آشنای گوشی‌های اپل را نخواهد داشت. این خبر در کنار خبر استفاده از صفحه‌نمایش اولد در این گوشی که معرفی آن با دهمین سال معرفی آیفون مصادف خواهد شد در سایت‌ها خبری پخش شده است. این ساختار باعث می‌شود تقریبا تمام بخش جلویی گوشی مثل یک صفحه شیشه‌ای یک‌پارچه به نظر برسد.

95-06-6jnews868

البته شایعات به اینجا ختم نمی‌شوند. برخی خبرها و شایعات دیگر هم از عرضه یک گوشی با صفحه‌نمایش خمیده در سال آینده توسط اپل حکایت دارند. صفحه‌نمایشی که احتمالا بی‌شباهت به گلکسی S7 Edge نباشد. حتی گفته شده که احتمالا شرکت سامسونگ تامین‌کننده این صفحه‌نمایش‌ها خواهد بود.

به شکل کلی می‌دانیم که با رسیدن به دهمین سال عرضه آیفون، اپل قصد دارد در آیفون سال ۲۰۱۷ تغییراتی اساسی ایجاد کند. این بحث‌ها زمانی شدت گرفت که تحلیل‌گران تغییرات احتمالی در آیفون ۷ را ناچیز شمردند و حرف و حدیث‌ها به این سو رفت که احتمالا اپل تغییرات اساسی‌تر را به سال آینده موکول کرده. به هر حال تا چند هفته دیگر آیفون ۷ شرکت اپل معرفی خواهد شد و از آن روز به بعد باید منتظر شنیدن اخبار بیشتر و بیشتر درباره آیفون بعدی باشیم.

ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!